30XX, 17 Şubat’ta Steam’de Erken Erişime Girecek

0 9

Batterystaple Games, 2017 yılında 20XX ile çıkmıştı oyun severlerin karşısına ve Mega Man severlerin ilgisini çekmeyi de başarmıştı. Şimdi de sırada 30XX var. “Roguelike aksiyon platform” olarak tanımlanan oyun, önümüzdeki ay erken erişime sunulacak.

Daha önce 20XX için de benzer bir süreç takip eden geliştirici ekip, erken erişimin oyunun geliştirilme sürecine önemli katkılar sunduğu ve oyunu şekillendirmelerine yardımcı olduğunu kanaatinde. Haliyle yeni oyunları için de benzer bir yol izlemeye karar vermişler. Şirketin kurucusu Chris King; oyun severleri yeni oyunlarının geliştirilmesi sürecine de benzer katkıyı sunmaya davet ediyor.

30XX, klasik roguelike deneyimi sunan Arcade modunun yanında, kesin ölüm (permadeath) bulunmayan Mega moduyla da dileyenlere farklı bir deneyim sunmaya çalışıyor. Ama bunların yanında güzel bir detay da oyuncuların kendi bölüm tasarımlarını yapabilecekleri Maker modu.

30XX, 17 Şubat’tan itibaren Steam’de erken erişime sunulacak. Dilerseniz Steam sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Oyun Gezer

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021