En İyi 10 CS:GO 1vs1 Haritaları

0 50

 

Bazı CS:GO oyuncularının diğer oyunculardan daha iyi oynamasının en büyük sebeplerinden biri şüphesiz daha fazla pratik yapmalarıdır.

Bu makalemizde, arkadaşlarınızla teke tek mücadele edebileceğiniz en iyi haritaları listeledik. 1v1 haritalarda pratik yapmak, özellikle aynı rütbedeki ve hatta daha iyi rütbedeki arkadaşlarla mücadele ederken oldukça faydası olacak bir durumdur.

Basit taktikleri daha fazla öğrenmek ve geliştirmek için üzerinde çalışmanız gereken alanları belirlemenize bir oyuncu olarak yardımcı olur.

10. awp_lego_2_HD

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1846972828

9. aim_pillars

Aim_pillars, awp_lego_2_HD’ye kıyasla o kadar popüler olmasa da, oyuncuya sunabileceği çok şey var. CT’deki varsayılan tabancalardan biri USP-S’dir ve bu harita tepki süresi alıştırması yapmanın ve 1v1’i hedeflemenin harika bir yoludur. Oyunda tabanca mermileri çok önemlidir, sizi maça hazırlar ve gelecekteki turların sonuçlarını belirleyebilir, bu nedenle tabancaları kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı bilmek oldukça önemlidir.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=405447392

8. 1v1 Aim_Map

Şu anda 1v1 Aim_Map, 562K abonesi olan büyük bir abone sayısına sahip ve haklı olarak, diğer haritalara kıyasla biraz daha küçük boyutta ancak haritanın etrafındaki nesneler, farklı stratejileri uygulayabileceğiniz kadar iyi yerleştirilmiş durumda. Harita ayrıca botlara veya 1v1 veya 2v2’ye karşı alıştırma yapmanıza da olanak tanır.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=610977040

 

7. AK-47 / M4A1-S Aim Map

AK veya M4 gibi silahlarda uzman hale gelmek CS:GO için oldukça önemlidir. Bu özel harita yalnızca küçük kulübeler, duvarlar, köşeler ve kutular gibi çeşitli engelleri sağlamaya odaklanır. Haritanın ana odak noktası, sizi hareketlere ve çevreye uyum sağlamaya zorlayarak oyuncuyu başka bir oyuncuya karşı eğitmektir. Beyaz tonlar ayrıca rakibinizi iyi tanımanız gerektiğinden gözü iyi eğitir.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=852279674

6. Aim Map By Team Levinant

Team Levinant’ın Aim Map’i klasik bir 1v1 haritasıdır. AWP’den av tüfeğine kadar çok çeşitli silahlarla pratik yapmak için yeterli alan sağlar. Bu harita, her iki tarafta farklı boyutlarda bloklar ve küçük platformlar içermesi sayesinde AWP 1v1’i uygulamak için idealdir. Arkadaşlarınızla oynama havasında değilseniz, her zaman botlar üretebilir ve tercih ettiğiniz silahla rahatlama pratiği yapabilirsiniz. Bu, ölüm maçlarına ve rekabetçi moda girecek kadar emin olmayan yeni başlayanlar için harika bir harita.

https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=1984576460

5. Aim_redline

aim _redline, topluluk içinde bir başka popüler harita, bu, her iki taraftan da erişilebilen tek bir platform sunan çok çeşitli bir harita. Bu, oyuncular arasında daha fazla gerilim yaratabilir ve rakibinizin size ulaşabileceği birden fazla yol olduğu için daha fazla odaklanmanızı sağlayabilir. Her bir tarafta farklı boyutlarda değişen eşit miktarda kutu vardır. Küçük kutular elbette kurşun geçirmez olmayabilir, bu yüzden buna dikkat edin.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=125995702

4. Aim_biove_texture

Yeni başlayan biri değilseniz ve bir dokunuşunuzu geliştirmek istiyorsanız, bu harita tam size göre. Öne çıkan silahlar Desert Eagle, M4A1-S, M4A4, AK-47 ve AWP ile sınırlıdır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=535541366

3.aim_map_pro

Bu haritada 1v1 veya 2v2 oynamayı seçebilirsiniz, püskürtme modellerini uygulamanız için çok çeşitli silahlar içerir. Bu haritanın genel görünümü Dust 2 B sahasına çok benziyor, ayrıca zorluk için iki taraf arasına yerleştirilmiş engeller var. Bu harita mükemmel görünse de botlar için bir seçenek olmasa da, bu kesinlikle canlı rakiplerle pratik yapmayı hedefliyor. Rütbeniz ne olursa olsun, bu arkadaşlarınıza karşı oynamak ve hedefleme, tepki ve hareket gibi genel becerileri geliştirmek için harika bir harita.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=701833987

2. Aim_crashz_dust_1on1

Bu, konsept açısından basit bir harita ancak mekanikler çok daha karmaşık. Her turda oyuncular rastgele bir silah alacak ve tabanca almayacaktır. Ya M4 ya da AK47 ya da AWP alırsınız. Bu başlangıçta cesaretinizi kırabilir ancak bu, oyunda en sık kullanılan silahlara alışmak için en iyi haritalardan biridir. Harita düzeninin kendisi Dust 2 A sitesinden esinlenmiştir ve test edilecek birçok farklı taktik sunar. Çoğu haritada olduğu gibi, bu haritada da oyunu daha zorlu hale getirmek için farklı yüksekliklerde ve platformlarda ahşap ve metal kasalar var.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=305726849

1. Aim Map | Gamma

 

Birçok 1v1 haritasının çeşitli özelliklerini tek bir haritaya sığdıran Aim Map, oldukça kullanışlıdır.

Harita sadece görsel olarak göze hoş gelmekle kalmaz, aynı zamanda silahları kolayca değiştirebilmeniz için satın alma bölgeleri sunar. Ayrıca 1v1 oyun deneyimini daha eğlenceli ve etkili kılan birçok farklı engel ve platform var.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=404340147

Kaynak : GAMER

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021