Epic Games’in gelecek hafta ücretsiz oyunu belli oldu

0 24

Ücretiz oyunlarıyla oyuncuların odağında olan Epic Games, gelecek haftanın ücreti oyunu için duyuruyu yaptı. Her hafta oyunculara sunduğu ücretiz oyunlarla oyuncuların dikkatini çeken platform, GTA V’i de ücretsiz vermişti. Oyuncuların yoğun ilgi göstermesiyle de hem Epic Games hem de GTA sunucularında yoğunluk yaşanmıştı.

Epic Games içinde bulunduğumuz hafta için 61 TL değerinde olan Galactic Civilizations III oyunun ücretsiz yapmıştı. 28 Ocak 18.00’a kadar ücretsiz olan bu oyundan sonra 4 Şubat tarihine kadar ücretsiz olacak oyun belirlendi.

Epic Games için gelecek haftanın ücretsiz oyunu: Dandara: Trials of Fear Edition

2 boyutlu oynama deneyimiyle kendisini gösteren Dandara: Trials of Fear Edition, 28 Ocak – 04 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olacak. Henüz fiyatı açıklanmayan oyun, Long Hat House tarafından geliştirildi. Aksiyon tarzıyla kendisini gösteren oyunda baskı altında olan halkı kurtarma hikayesi işleniyor.

Mistik yaratıklar ve çokça keşfin olduğu Epic Games için gelecek haftanın ücretsiz oyunu, alışılmamış fizik yapısıyla da öne çıkıyor. Oyuncuların engelleri aşmak için zorlu parkurlarda mücadele etmesi gerekiyor.

Özgür ruhların baskı altında olduğu oyunda, dünyaya dengeyi ve özgürlüğü getirmek için mücadele edecek ve aksiyonu yaşayacaksınız. Hayatta kalma konusuna da değinen oyun, ilk olarak 6 Şubat 2018 tarihinde oyuncularla buluşmuştu.

Oyun 28 Şubat 2021 18.00 itibariyle oyuncularla ücretiz olarak buluşacak.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News’te Pilliblog’a abone olun

Kaynak : https://shiftdelete.net/epic-games-gelecek-haftanin-ucretsiz-oyunu-belli-oldu

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021