FENDI İLKBAHAR-YAZ 2021 KAMPANYASINDAN İLK GÖRÜNTÜLER

0 27

Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan Fendi Kadın ve Erkek İlkbahar- Yaz 2021 koleksiyonlarının özü, Nick Knight tarafından yeni reklam kampanyası için Londra’daki stüdyosunda fotoğraflandı.

Fendi İlkbahar -Yaz 2021 Kampanyası (Fendi / Nick Knight)

İçeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye bir bakış getiren kampanyadaki samimi dekor, koleksiyonun geleneksel ve tanıdık ilham kaynaklarını ortaya çıkarıyor. Tazeliği vurgulayan beyaz perdeler, yansımalar ve insan gölgelerinden oluşan havadar bir manzara, ahşap yatak veya sandalye gibi evsel unsurlar ile tamamlanıyor. Duvara yansıtılan dijital bir “pencere” mavi ve bulutlu bir gökyüzünün, moda evinin Roma’daki imzası Palazzo della Civiltà Italiana ile buluştuğu dış dünyaya bir bakış sunuyor.

Mariacarla Boscono, Jill Kortleve, Estelle Chen, Henry Kitcher ve Chun Soot gibi çok yönlü modellerin giydiği koleksiyonların imza görünümlerinden ortaya çıkan; buğdayın, sütün ve balın doğal tonları ile gök mavisi ve kardinal kırmızısı dokunuşlarla noktalandığı dekorasyon, koleksiyonun paletini yansıtıyor. Alanı doldururken, gölgeler ve ışık her bir giysinin işçiliğini vurguluyor ve görünümler arasında benzersiz bir hikaye ortaya çıkarıyor.

İtalyan moda evinin FENDI X CHAOS teknoloji aksesuarlarıyla modern bir şekilde buluşan ikonik çantaları PeekabooISeeU ve kadınlar için Baguette ve erkekler için Peekaboo Essential, Moonlight el çantası gibi yeni çağdaş şekilleri ile spot ışıklarını üzerine çekiyor.

Kaynak : ELLE

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021