GTA Online’de Yeni Vice City Göndermesi

0 6

İki boyutlu haritalarda dikdörtgene benzeyen arabaları kaçırdığımız günlerden günümüze GTA serisi çok gelişti, çok değişti.

Her oyun büyük başarı yakalasa da bazı oyunlar ve bölgeler, oyuncuların gönlünde ayrı bir yer edindi. GTA hayranları için özel bir yeri bulunan Vice City’nin GTA 6’nın bir parçası olacağına dair çok sayıda söylenti ve iddia bulunuyordu.

Oyuna yeni eklenen bir ceket de bu söylentilerin yeniden alevlenmesine neden oldu.Yeni bir Vice City göndermesiGTA 5 oynamış olsanız da olmasanız da, oyunlara uzaktan yakından ilginiz varsa GTA 6 hakkındaki teorilere denk gelmişsinizdir.

Bu teorilerde en çok öne çıkanlardan biri de Vice City’nin yeni oyunda yer alacağı yönündeydi. Rockstar daha önce bir fragmanda, gerçek hayatta VI gibi gözüken bir yolun koordinatlarını gizlemişti. Bir sonraki oyunun ağırlıkla Güney Amerika’da geçeceği, birden fazla bölgenin yapıma dahil olacağı iddia ediliyordu.

Kaynak : WEBTEKNO

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021