GÜNSEL, B9’un Test Sürüşünü Sıradan Vatandaşlara Yaptıracak

0 25

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobil markası GÜNSEL, ürettiği araçları Kıbrıslılarla buluşturma kararı aldı.

Şirket tarafından yapılan resmi açıklamalara göre artık sıradan vatandaşlar da bu şirket tarafından tasarlanan otomobillerin neler sunduğunu deneyimleyebilecekler. Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirilecek test sürüşlerinde, günde 120 kişinin bu araçlarla tanışması sağlanacak. GÜNSEL’in araçlarını test etmek isteyen Kıbrıslılar, Lefkoşa’da bulunan satış merkezinde kayıt yaptırabilecekler.

Her gün saat 10:00 ila 12:00 arasında gerçekleştirilecek test sürüş günleriyle GÜNSEL’in reklamının yapılması sağlanacak. Test sürüşleri, Yakın Doğu Üniversitesi kampüsünde yer alan üretim tesisine ait pistte gerçekleştirilecek.

GÜNSEL, dünyaya açılmayı planlıyor Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan GÜNSEL Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, ürettikleri otomobilleri gerçek tüketicilerle buluşturacakları için heyecanlı olduklarını açıkladı. Tüm Kıbrıslıları test sürüşüne davet eden Günsel, seri üretim için de çalışmalarını sürdürdüklerini, üretilecek araçların önce KKTC sonra da dünyanın dört bir yanında yollara ineceğini ifade ediyor.

softmvh.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021