Mustafa Cengiz: Terim dedi ki, ‘oldu oldu, olmadı…’

0 8

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim ile herhangi bir sorun olmadığını ve deneyimli teknik adam ile yola devam edeceklerini açıkladı.

Mustafa Cengiz, Fatih Terim ile ilgili yaptığı açıklamada, şu sözleri kullandı:  

Hocamızın söylediği isimlerle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bizim Fatih hocamla küslük barışma gibi bir durumumuz yok.

Öyle olsa bile ben bunu medya üzerinden tartışmaya açmam. Hocamız bana her şeyi söyler, ben de hocamıza her şeyi söylerim. İkimiz de aynı güney karakterine sahibiz.”9.8 milyon TL limitim var şu anda.

‘Bunu artırın’ dedim TFF’ye, çünkü kur yenilemesi yaptılar”  “Ya transfer, ya istifa! Böyle bir şey olur mu?””Fatih Terim hocamızın dediği isimlerle ilgili transfer çalışmaları devam ediyor. Ya transfer, ya istifa! Böyle bir şey olur mu? İrfan için benim ne fiyat verdiğimi de tahmin edersiniz. Hayaller Van Persie, gerçekler tam tersi””Hocamız, ‘Oldu oldu, olmadı biz bu kadroyla şampiyon oluruz””Hocamızın yalnız hissetmesi bizimle ilgili olay değil. Belki de bizimle ilgili. Allah hocamızın sinerjisini, enerjisini eksik etmesin. 

Hocamız, ‘Oldu oldu, olmadı biz bu kadroyla bir noktaya geliriz, şampiyon oluruz başkanım’ dedi. Bizim Fatih Terim ile bir derdimiz yok, kendisiyle her zaman konuşuyoruz””Transfer yapamayınca istifa en kolay yolu””İrfan Can, Visca, Mohamed, Onyekuru hepsi değerli oyuncular. Ama bunların bir sırası ve stratejisi var. Hiç transfer yapamayabiliriz. Transfer yapamayınca istifa en kolay yolu. Benim için istifa etmek kadar beni kurtaracak bir şey olmaz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021