Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition Duyuruldu

0 10

12 Şubat tarihinde Nintento Switch platformları için çıkış yapacak olan Super Mario 3D World + Bowser’s Fury için yeni bir fragman paylaşıldı. Nintendo ayrıca, Mario’nun ikonik kıyafeti onuruna farklı bir kırmızı ve mavi renk şemasına sahip yeni Nintendo Switch – Mario Red & Blue Edition‘ı da tanıttı. 

Mavi kayışları olan kırmızı Joy-Con kumandaları, mavi bir Joy-Con tutacağı, kırmızı bir Nintendo Switch yuvası ve kırmızı bir Nintendo Switch sistemi içeren bu Nintendo Switch sisteminin kendisi yeni bir renkte ilk kez sunulacak. Ayrıca, Warp borularında veya hayatın maceralarının onlara yol açabileceği herhangi bir yerde seyahat ederken Nintendo Switch’in korunmasına yardımcı olmak için stilize bir Mario Red & Blue Edition Taşıma Çantası ve bir ekran koruyucu içerecek.

Bowser’s Fury’de bekleyen macera hakkında yeni detaylara ek olarak Nintendo, Super Mario Bros 35 için özel bir etkinlik olan Super Mario Bros. 35 World Count Challenge’ı da duyurdu. Bu yarışmada dünyanın her yerinden oyuncular belirli bir süre boyunca hedefleri tamamlamak için birlikte çalışabilir. Nintendo Switch Online üyeliği, klasik bir meydan okumada bir değişiklik arayan hayranlar için rekabetçi çevrimiçi savaş oyunu Super Mario Bros. 35’e erişim sunacak. Oyuncular, Ocak ayından Mart ayına kadar üç kez düzenlenecek olan Super Mario Bros. 35 World Count Challenge sırasında Mario becerilerini test edebilirler.

Super Mario Bros. 35 World Count Challenge’ın ilk turunda, 19 Ocak 10:00’dan 26 Ocak 09:59’a kadar sürecek olan etkinlik döneminde dünyanın her yerinden oyuncular 3,5 milyon Bowser’ı yenmek için birlikte çalışmalıdır. Oyuncuların normal oyunun bir parçası olarak Bowser’ı yenebilecekleri 35 Oyunculu Savaşa ek olarak, o hafta Özel Savaşta Bowser ile savaşmak için ek fırsatlar içeren parkurlar yer alacak.

 

Kaynak :Technopat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021