PS5 özel oyunu Destruction AllStars’dan yeni fragman yayınlandı

0 84

Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan oyunlardan biri de Destruction AllStars olmuştu. Lucid Games tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanacak olan oyun, fütüristik bir arenada Rocket League benzeri bir araç deneyimi sunacak. Oyunun yayınlanan yeni fragmanına baktığımızda, oyundaki 16 oynanabilir karakterin tanıtıldığını görüyoruz. Hem araç içi hem de araç dışı aksiyon sahnelerinin de gösterildiği videoda, karakterlerin oyun mekaniklerine de yer verilmiş. 2 dakika uzunluğunda olan tanıtım fragmanı, savaş alanına renkli bir görünüm getiriyor.

Destruction AllStars’da 16 oynanabilir karakter olacak

Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor. Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmedeceksiniz. Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol açacaksınız. İsterseniz direksiyon başına geçip ortalığı birbirine katın, isterseniz de araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atılın.

Oyunda yeterince kaos yaratarak AllStar’larının özel yeteneklerle dolu eşsiz kahraman araçlarını güçlendirin. 16 ünlü AllStar’dan meydana gelen Destruction ekibi, eğlence ve yıkım için yarışmayı heyecanla bekliyor. Kemerinizi takın ve aksiyonun su gibi aktığı, yoğun, bomba gibi ve öngörülemez yarışmalara katılıp Küresel Destruction Federasyonu Şampiyonu olmak için savaşın. Oyun, önümüzdeki Şubat ayında piyasaya çıkacak ve ilk iki ay PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News’te Pilliblog’a abone olun

Kaynak : Merlinin Kazanı 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021