Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri tarihi ortaya çıktı

0 26

Popüler dijital oyun platformu olan Steam, düzenlediği indirimlerle birçok oyuncuyu sevindiriyor. Kış İndirimlerini geride bıraktık ve Çin’in yeni yılı Şubat ayında geliyor. Steam, Çin yeni yılına özel bir indirim düzenliyor. Kış indirimlerinde alınamayan veya kaçırılan oyunlar için bir fırsat daha doğmuş oluyor.

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indirimleri Şubat ayında başlayabilir

SteamDB tarafından yayınlanan tarihlere göre Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri 11 Şubat‘ta başlayabilir. SteamDB, Steam veritabanından bilgileri çekerek oyunculara çeşitli kategorilerde sunan bir platform. SteamDB doğru tahminlerde bulunması ile meşhur. SteamDB‘nin geliştiricilerinden olan Pavel Djundik, daha önce Steam sadakat sistemini tahmin etmişti.

Şu anda SteamDB‘nin internet sitesinde Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirim tarihini gösteren bir sayaç bulunuyor. SteamDB‘ye göre Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri, 11 Şubat‘ta başlayıp 15 Şubat‘a kadar devam edecek.

Kaynak : Shiftdelete

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021