TCL, Bağlantılı Cihaz Serisine Wearable Display, Premium Gerçek Kablosuz Kulaklık ve Fazlasını Ekledi

0 40

Duyurulan ürünler arasında TCL’in satışa sunulan ilk Wearable Display gözlükleri, premium MOVEAUDIO S600 gerçek kablosuz kulaklık ve en yeni MOVETRACK hayvan takip cihazı yer alıyor. TCL’in bu inovatif ve şık görünümlü yeni ürünleri, evde veya hareket halinde olan tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanan portatif cihazlar olarak öne çıkıyor.

TCL Communication Küresel Pazarlama Genel Müdürü Stefan Streit, konuyla ilgili şunları söyledi: “Yıllar süren araştırmalardan ve TCL’in ekran üretimindeki uzmanlığından faydalanan tamamen yeni ve benzersiz giyilebilir ürünlerin yanı sıra hem kendimizin hem de evcil hayvanlarımızın hayatlarını iyileştiren yeni premium cihazları tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugün yaptığımız duyurular, giyilebilir ve ses ürün kategorilerini genişleterek halihazırda çevik olan ekosistemimizi büyütmeye ve geliştirmeye devam ettiğimizi gösteriyor.”

TCL Wearable Display: Giyebileceğiz Portatif Sinematik Deneyim

Project Archery’nin ilk defa satışa sunulan devamı niteliğindeki TCL Wearable Display, dahili çift 1080p Full HD mikro OLED ekranlara sahip şık görünümlü bir gözlük olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar kelimenin tam anlamıyla her yerde 4 metre öteden 140 derece inç görüntünün tadını çıkarabiliyor. Cihaz ayrıca her açıda 49 piksellik yoğunluk sunarak görüntünün keskin ve canlı olmasını sağlıyor.

Farklı üreticilerin 1080p çözünürlüğü destekleyen USB-C girişine sahip yüzlerce akıllı telefonuna, tabletine, dizüstü bilgisayarına ve ikisi bir arada PC’lerine bağlanabiliyor. Cihaz bir kere bağlandığında film izlemenize, oyun oynamanıza ve evde, yolda veya herhangi bir yerde tamamen sürükleyici bir deneyime sahip olmanıza imkan tanıyor.

TCL Wearable Display, yılın ilerleyen dönemlerinde çeşitli pazarlarda satışa çıkacak. Detaylı bilgi, satış tarihi yaklaşınca paylaşılacak.

TCL MOVEAUDIO S600: Premium Hibrit Gürültü Engelleyici Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

TCL’in Hibrit Aktif Gürültü Engelleme özelliğine ve Şeffaflık Modu’na sahip yeni gerçek kablosuz kulaklıklar, daha iyi dinleme deneyimi için arkadaki gürültüyü filtreleyerek ve kulaklığı çıkarmak gerekmeden başkalarıyla konuşma imkanı sunarak iyileştirilmiş ses deneyimi arayanlar için en uygun cihaz haline geliyor. MOVEAUDIO S600, yankı gürültüsünü engellemek için her kulaklıktaki üç dahili mikrofonu sayesinde kalabalık caddelerde veya toplu taşıma araçlarında bile sürükleyici bir ses sunma ve son derece net arama alanlarında öne çıkıyor.

MOVEAUDIO serisinin en yeni üyeleri, müzik severler için güçlü bas tepkimesini ve aynı sesi iki kulaklıkta sunarken Bluetooth 5.0 da herhangi bir gecikme ya da aksama olmadan cihazlar arasında kusursuz bağlantı sağlıyor. Akıllı kullanım tespiti sayesinde de en rahat kullanım imkanı için kullanıcı kulaklığı taktığında veya çıkardığında otomatik olarak müziği durduruyor veya başlatıyor. Google Fast Pair da kulaklığın cihaza hızlı ve sorunsuz bir şekilde bağlanmasını sağlıyor.

Her iki kulaklıkta da yer alan kullanımı kolay dokunmatik kontroller, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğinin aktifleştirilmesini, Google Sesli Asistan’tan yardım almayı, müzik ile aramalar arasında geçiş yapmayı ve çalma listelerini yönetmeyi kolaylaştırıyor. Kullanıcılar tek bir şarjda 8 saate varan müzik dinleme imkanına veya şarj kutusunu kullandığında 32 saate varan batarya ömrüne sahip oluyor.

TCL MOVEAUDIO S600 kulaklıklar, hafif yapısı ve ergonomik yapısıyla kulaklara konforlu bir şekilde takılabiliyor. IP54 koruması da suyun, terin ve tozun cihazı etkilemesine izin vermiyor. Böylece kullanıcılar spor salonunda veya sahilde koşu yaparken kulaklığı iletişim kurmak için kullanabiliyor.

MOVEAUDIO, Şubat 2021’de tüm dünyada satışa çıkacak.

TCL MOVETRACK: Tüylü Dostlarımızın Güvende Olmasını Sağlıyor

TCL MOVETRACK Hayvan Takip Cihazı, kullanıcıların sanal gözlerinin her yerde ve her zaman evcil hayvanlarının üzerinde olmasını sağlıyor. Cihaz, köpeğin tasmasına takıldığında GPS, WiFi ve diğer teknolojileri kullanarak gerçek zamanlı multi-geo konum takibinin yanı sıra üç takip moduyla kayıp hayvanların bulunmasına yardımcı oluyor.

MOVETRACK Hayvan Takip Cihazı’nı kullananlar, sanal bir tasma yaratabiliyor ve eğer 10 metre genişliğindeki belirlenen Bluetooth kapsama alanının dışına çıkarsa bildirim alabiliyor. Aynı şekilde düzenlenebilen güvenli alanlar da oluşturulabiliyor. Bu sayede sınırlar aşıldığında sahiplere uyarı gidiyor. Tıpkı insanlar için dijital adımsayar gibi evcil hayvanın oynama, yürüme veya dinlenme aktivitelerini günlük, haftalık veya aylık bazda görüntüleyebiliyor.

MOVETRACK’te bulunan E-rozet QR kodu, kayıp hayvanı bulanların sahipleriyle kolayca iletişime geçebilmesini sağlıyor. Eğer evcil hayvan karanlık bir alanda kaybolursa, uygulama cihazın üzerindeki LED ışıkları açarak sahiplere sevdikleri hayvanlarını tespit etme, bulma ve kurtarma imkanı sunuyor. IP67 derecesinde su ve toz dayanıklılığına sahip cihaz, şarjlar arasında 14 güne varan uzun batarya ömrü sunuyor.

Üç renk seçeneğine sahip olan MOVETRACKER Hayvan Takip Cihazı, bahar aylarında tüm dünyada satışa sunulacak.

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE: Evde Güçlendirilmiş LTE

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE ile en uzak alanlarda bile daha iyi LTE genişbant kapsamasına sahip olmak mümkün. IP67 dereceli toz ve su koruması sayesinde dışarda kullanım için özel olarak tasarlanan TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE, ev ile en yakın LTE kulesi arasında köprü kurmak için güçlendirilmiş sinyal sağlayan high gain 4X4 MIMO anteni kullanıyor ve 4G Cat12 bağlantı ile büyük alanlara ağ sunuyor.

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE bu yılın ilereyen dönemlerinde satışa çıkacak. Detaylı bilgi, satış tarihi yaklaşınca paylaşılacak.

Kaynak :Technopat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021