The Medium’un Live-Action Fragmanı Yayınlandı

0 7

The Medium ile buluşmamıza tam olarak 2 hafta kaldı. Biz artık geride kalan günleri sayarken, Bloober Team de karşımıza bu sefer bir live-action fragman ile çıktı.

Dikkat çekici bir fragman hazırlamışlar. Oyunun baş karakteri, medyumumuz Marianne için oyuncu seçimi çok yerinde olmuş. İki dünya arasındaki geçişler, o gizemli minik kız, karşılaşacağımız ürkütücü yaratıklar… Yaklaşık 3 dakika süren video içerisinde oyuna dair merakımızı canlandıracak sahneler yer alıyor. Umuyorum oyun da beklentileri karşılayabilecek düzeyde çıkar.

> Röportaj – Jacek Zięba ile The Medium Üzerine Konuştuk

The Medium, 28 Ocak’ta PC ve Xbox Series için çıkışını gerçekleştirecek. Yapımcıların üzerinde çok durdukları “çifte gerçeklik”, Zdzisław Beksiński’den esinlenen sanat tarzı, kendisine mesken olarak seçtiği Krakow ve diğer detaylarıyla oyuncuları cezbedip cezmedemeyeceğini görmek için az bir zamanımız kaldı. Başarılı olabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Oyun Gezer

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021