TikTok para çekme işlemim iptal edildi hatasi aldim ne yapmaliyim

0 607

TikTok para çekme süreciniz iptal edildi kusuru “TikTok para çekme süreciniz iptal edildi. Ayar gizlilik – Bakiye – Süreçler kısmından süreç ayrıntılarını kontrol ediniz ve banka hesaba eklenmiyor” yanlışı alanlar bu konu tam size göre

TikTok üzerinden kazandığım parayı çekemiyorum şikayetinde bir çok kullanıcı hesabıyla alakalı olduğunu düşünerek banka hesablarını kaldırıp tekrar yeni hesap ekleyerek test ediyorlar. Evet bu da bir yöntem uygulaması  mevcut durumda farklı bir kaygı olabilir. Süreç olmadığını bildirine mesaj içeriğinde süreç iptal edilme nedenine bakmanız için süreçler seçeneğinde bulunan ayrıntılar kısmının kontrol edilmesi öneriliyor.

Artık buradaki badirenin çıkma sebebi genelde görülmeyen sıkıntılardan biri olabiliyor. Genel bildirimlere göre yardım sayfası güncelleniyor. Yani sıklık bu kısımda yer almasını sağlıyor. Kişinin yaptığı bir yanlışlıksa işte pek karşımıza çıkmayabilir.

Para çekme iptal edildi analizinde ne üzere süreçler yapılabilir:

  • Süreç yapılan hesap birinci kez para çekecekse doğrulamadan geçmemiş olabilir.
  • Hesap emniyetli olmama, kuşkulu durumlar ve kişi bilgilerinin doğrulanması için kimlik onayının yapılması gerekebilir.
  • Eklenen banka kaynaklı olma olsılığı durumlarında farklı bir bankayla süreç yapılabilir. Hesap bilgileriyle banka bilgileri bir olmamasından dolayı bir kuşkulu durumlarda mani çıkabilir.
  • Bilgisayar üzerinde girerek bir şeyleri değiştirmeye çalışınız.
  • Şikayet alan bir hesaba süreç yapılmışsa şahsa bilgilendirme gitmez ve kimi hesap kısımlarına süreç yetkisi verilmez. Test için profilde bir şeyleri değiştirin veyahut ekleyin. Kayıt etmek istediğinizde ikaz veriyorsa o vakit bir sorun olduğu manasına gelir.

Kimi toplumsal hesaplarda eklenen banka bilgisinin doğrulanması gerekebiliyor. Tabi bunda var mı bilemiyoruz fakat olasılıktan bahsetmek istedik. Test etmeniz ismine birde örnek jeton satın almaya çalışınız ve rastgele bir sorun çıkıyor mu bakınız.

Bir öbür deneyeceğiniz teklifimiz ise işletme hesabına geçerek hesapla alakalı meşakkatin çözülmesi. Buradaki süreç sistemden kaynaklı sıkıntılarda iş görebileceğini belirtelim.

Pro özelliğe geçiş yapmak isteyenlerin yapacağı;

  1. Ben yazana dokunup üstten noktalı kısma geçiş yapılması.
  2. Birinci yerdeki hesabını yönetten gerekli geçişi uygulayabilirsiniz.
  3. Tekrar ferdî hesaba dönmek isteyenlerin birebir adımları uygulaması kâfi olacak.

Ne yaparsanız yapın banka hesabımı ekleyemiyorum diyorsanız tek seçeneğiniz uygulamanın destek kısmı’ndan yardım talebi oluşturmak olacaktır. İsteyenler ayarlar kısmındaki rapor etme seçeneğini kullanmalarını öneriyoruz. Bir çok kullanıcı talep gönderildiğini ve dönüş yapılmadığını belirtiyor . Bu türlü bir durumla karşılaştıysanız bir kaç gün bekleyip tekrar denemelerini öneriyoruz.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News’te Pilliblog’a abone olun

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021