Türk Yapımı VR Oyun: Buried Alive: The Annihilation VR

0 6

Bağımsız Türk geliştiriciler, ülkemizin ilk VR oyununu geliştirdiler. Buried Alive: The Annihilation VR olarak isimlendirilen bu oyun, nişancı, hayatta kalma, açık dünya ve bulmaca türünü birleştiriyor. Türk yapımı VR oyun, 19 Ocak’ta piyasaya sürülecek.

Video oyun sektöründe ses getirmeye çalışan Türk geliştiriciler, neredeyse her gün yeni bir proje ile karşımıza çıkıyorlar.

Bunlardan projelerden en yenisi ise Buried Alive: The Annihilation VR oldu. Türkiye’nin ilk VR oyunu olma unvanına sahip olan oyun, VR oyun tutkunlarını mest edecek bir nişancı deneyimi sunuyor.

Kendilerine “The Two Ravens” ismini veren iki geliştirici tarafından geliştirilmekte olan oyun, önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek.

Buried Alive: The Annihilation VR, aslında tam olarak bir nişancı oyunu değil. Açık dünya, hayatta kalma ve bulmaca türünü birleştiren oyun, VR oyun tutkunlarına farklı bir deneyim sunuyor. Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamalara göre oyuncular, bu oyunda kendi sonlarına ulaşabiliyor ya da maksimum hayatta kalma sürelerini test edebiliyorlar. Ancak bu oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda kullanabileceğiniz sanal gerçeklik ekipmanlarına sahip olmanız gerekiyor.

Üst düzey grafiklerle VR oyun deneyimiBuried Alive: The Annihilation VR’ın hikayesi de ilgi çekici. Bu oyunda, Cehennem’e giden insanlara işkence ederken insanların bu duruma nasıl düştüğünü merak etmeye başlayan Şeytan, Dünya’ya gelerek kendisi için bazı kurbanlar seçiyor.

Seçtiği kurbanlara da sahip olduğu karanlık güçlerden veren Şeytan, gezegenimizin olağan akışını alt üst ediyor. İşte bu oyunda, Şeytan’ın güçlerine sahip olan bir kurbanı canlandırıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021