WhatsApp Türkiye’den önemli açıklama!

0 15

Facebook’un çatısı altında yer alan WhatsApp, yeni gizlilik politikasından dolayı kullanıcılarını kaybetmeye başlamıştı. Mesajlaşmaları okuyacak denilen WhatsApp’ın aslında böyle bir işlem yapmayacağı defalarca dile getirildi.

Çünkü mesajlaşmalar WhatsApp’ta uçtan uca şifreleniyordu. Bugün ise WhatsApp Türkiye ekibi tarafından resmi açıklama yapıldı. WhatsApp bu sabah Türkiye’deki kullanıcılarının uygulama ekranlarında özel bir duyuru yayınlayarak, Hizmet Politikası ve Gizlilik Kuralları ile ilgili doğruları tekrar hatırlattı.

WhatsApp ekibi; “Gizlilik Politikamız hakkında paylaştığımız son güncellemeden bu yana Türkiye’deki kullanıcılarımızdan birçok soru aldık ve bu soruları yanıtlamak istiyoruz. Bu sabah itibariyle Türkiye’deki kullanıcılarımıza, WhatsApp’ın ve Facebook’un mesajlarınızı göremediğini tekrar teyit eden özel bir durum mesajı göndermeye başlıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Copyright MEBUTASARIM ©2021